Once Upon a Time » 1 Season: Synopsis

Once Upon a Time: Synopsis - 1x22 ~ A Land Without Magic

15. srpna 2013 v 12:19 | Tessie
Regina a Emma konečně sdílí něco společného a to pátrání po léku, který by vyléčil Henryho.
Princ James se snaží utéct ze žaláře Zlé královny, aby mohl zachránit Sněhurku, netušíc, že na to je už pozdě.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x21 ~ An Apple Red as Blood

15. srpna 2013 v 12:19 | Tessie
Henry prosí Emmu, aby neopouštěla Storybrooke, ale ona se zdá být přesvědčená. Regina pracuje na plánu, který by jí zbavil Emmy, navždy.
Sedm trpaslíků, Červená karkulka a Babička pomáhají Sněhurce zachránit prince Jamese. V cestě jim ale stojí mocný nepřítel, Zlá královna.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x20 ~ The Stranger

15. srpna 2013 v 12:19 | Tessie
August si naplánuje přimět Emmu uvěřit, že kletba je skutečná. Prozradí jí, kdo ji tenkrát jako miminko našel. Nepočítá ovšem s tím, že Emma přistoupí k drastickým krokům a s blízkou osobou Storybrooke opustí, nadobro. Regina využívá intrik, aby svedla Davida.
Gepetto uzavře dohodu s modrou vílou - postaví ze dřeva ochranou skříňku pro Sněhurčinu dceru pouze pod podmínkou, že zachrání i svého syna, Pinocchia.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x19 ~ The Return

15. srpna 2013 v 11:29 | Tessie
Pan Gold se snaží odkrýt pravou identitu Augusta. Emma konfrontuje Reginu ohledně její účasti v záhadném zmizení Kathryn, což se ukáže jako bezvýznamné, když se ke všemu přizná někdo jiný. Emma se rozhodne udělat vše proto, aby už Henry s takovouto osobou nežil. David se snaží usmířit s ublíženou Mary Margaret.
Baelfire se snaží najít způsob, jakým by svého otce, Rampelníka, transformoval zpět do lidské podoby. Modrá víla jim nabídne východisko, teď už je rozhodnutí jen na Rampelníkovi.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x18 ~ The Stable Boy

15. srpna 2013 v 11:29 | Tessie
Emma nepřestává pátrat po důkazu, který by očistil Mary Margaret ze zavraždění Kathryn. Na pomoc jí přiběhne nečekaný spojenec.
Zlá královna nebyla vždycky zlá; ještě jako pouhá dcera Henryho a Cory, princezna Regina, se dokonce zamilovala do stájníka. Když se ovšem objevila malá Sněhurka, její pohádka se rozplynula a šťastný konec jí byl na míle vzdálen.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x17 ~ Hat Trick

15. srpna 2013 v 11:29 | Tessie
Emmino hledání po Mary Margaret musí chvíli počkat, jelikož je unesena mužem na pokraji šílenství posedlým klobouky.
Zlá královna si přes počáteční neshody najme Jeffersona, aby ji vzal do Říše divů. Touží ukrást velmi cenný artefakt od Srdcové královny.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x16 ~ Heart of Darkness

15. srpna 2013 v 11:29 | Tessie
Když je Emma nucena zatknout ji za podezření z vraždy Kathryn, Davidovy manželky, Mary Margaret si jako právního zástupce najme pana Golda.
Princ James se snaží zabránit odhodlané a pomatené Sněhurce, jejíž paměť zamlžil lektvar od Rampelníka, v zabití Zlé královny.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x15 ~ Red-Handed

15. srpna 2013 v 10:39 | Tessie
Poté, co opustí Babiččinu kavárnu se svým sebevědomím na bodu mrazu, najme Emma Ruby jako svou asistentku, aby jí pomohla odhalit v čem je dobrá a co jí jde. Zároveň Emma pokračuje ve vyptávání se Davida ohledně záhadného zmizení - a možné vraždy - jeho ženy Kathryn.
Červená karkulka touží utéct svou pravou láskou, Peterem. Bohužel ona a celá vesnice jsou "vězni" krvežíznivého vlka, který pokračuje v neúnavném a neúprosném zabíjení.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x14 ~ Dreamy

15. srpna 2013 v 10:39 | Tessie
Mary Margaret a městský potížista, Leroy, překvapivě spojí síly, aby pomohli jeptiškám prodat svíčky během oslavy Dne horníků. Emma vyšetřuje nenadálé zmizení Davidovy ženy Kathryn, které má nečekané vyústění.
Trpaslík Rejpal se zamiluje do nemotorné a neohrabané víly Novy. Šéfa a Modrá víla ale jejich lásce vůbec nepřejí.

Once Upon a Time: Synopsis - 1x13 ~ What Happened to Frederick

15. srpna 2013 v 10:39 | Tessie
Jejich společná láska se stává silnější a silnější, a tak David konečně souhlasí, že poví Kathryn o vztahu s Mary Margaret a ukončí tak jednou pro vždy manželství bez lásky.
Princ James utíká od svého závazku oženit se s Midasovou dcerou, aby mohl najít Sněhurku. Abigail se mu rozhodne pomoci, protože si ho také nechce vzít. James proto přijme nebezpečný úkol, kterým by mohl Abigail vrátit něco, co pro ni bylo velmi cenného, ale dávno ztraceno.
 
 

Reklama