Pretty Little Liars » 3 Season: Synopsis

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x24 ~ A Dangerous Game

13. srpna 2013 v 17:51 | Bea
Spencer, která si hraje na dvojitého agenta, pozve lhářky na párty, oslavující její propuštění z Radley - ale ve skutečnosti je to past. Také se setká s Tobym, který přijde na večeři a setká se s někým v černé mikině s kapucí, ale zjištění, že jde o Spencer ho opravdu šokuje. Uvědomí si, že jim oboum jde o odhalení červeného kabátu a také aby zase mohli být spolu. Ezra dostane nabídku učit opět na Rosewoodské střední. Moc se mu do toho nechce, ale Aria ho přesvědčí, ať tu práci vezme, i když to znamená, že se rozejdou. Mezitím se o Malcolma stará Hanna, takže má šanci zjistit, kdo ho unesl na karneval a je opravdu otřesená, když zjistí, že jde o Spencer. Když holky na Spencer udeří, řekne jim pravdu o té falešné párty, kterou pomohla připravit a také se jim svěří s důvody, proč se přidala k -A týmu. Rozhodnou se pracovat společně, zjistit kdo je Červený kabát a jednou provždy se vším skoncovat. Na chatě, kde se odehrává "párty" Mona zjistí, že jí Spencer podvedla. Spencer a Toby zmizí, aby zjistila kdo je Červený kabát a Aria, Hanna a Emily mezitím zaženou Monu do úzkých. Pak se lhářky dozví, že ani ona neví, kdo Červený kabát je! Mezitím někdo v chatě založí požár a Mona, Aria, Emily i Hanna jsou v chatě uvězněny. Záhadný Červený kabát je všechny z hořící chaty odnese do bezpečí. Dezorientované Hanna a Mona tvrdí, že viděly Alison, což tvrdí I Spencer (která v hořící budově nebyla). Na cestě do bezpečí zjišťují lhářky a Mona, že někdo vytáhl Wildenovo auto z jezera a dal ho před Rosewoodský kostel. Mezitím, co auto prozkoumávají, všechny obdrží SMS od -A - a poté naleznou něco opravdu děsivého v kufru auta.

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x23 ~ I’m Your Puppet

13. srpna 2013 v 17:50 | Bea
Děvčata navštíví Spencer v Radley, ale nejsou schopné jí přesvědčit, že tělo, které našla v lese, nebylo Tobyho. Tak Emily dostane nápad. Možná, kdyby se jí povedlo tělo vyfotit, dokázaly by Spencer přesvědčit. Hanně a Arie se ten nápad zezačátku nelíbí, ale pak jdou Emily do márnice. Když holky tělo najdou a chtějí se podívat o koho se jedná, zjišťují, že má na obličeji Halloweenskou masku, ale Toby to nebyl. Naněštěstí potom řekne Pam Emily, že v lese bylo nalezeno ještě další tělo. Aria se nabídne, že vyzvedne Malcoma z výuky karate, ale když pro něj přijde, zjistí, že už ho vyzvedla -A. Vidí, jak ho někdo v černé mikině s kapucí vede na karneval. Naštěstí najde Malcoma v pořádku, ale když se ho zeptá na člověka, s kterým odešel, odpoví jí: "Říkala, že se jmenuje Alison." Mezitím je Jamie obviněn z krádeže kostelního zvonu a je vyhozen. Když Hanna řekne Calebovi o penězích, které jeho otec ukradl z kostelní sbírky, Caleb mu řekne, ať zmizí z jeho života. Když to ale udělá, Hanna zjistí, že to na Jamieho narafičila -A. V Radley Spencer zjišťuje, že Wren pomáhal zařídit návštěvy CeCe za Monou. A ještě najde stolní hru, kterou Mona hrávala a vykoumá, že jde o mapu. Na konci epizody vidíme Spencer… v černé mikině s kapucí!

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x22 ~ Will The Circle Be Unbroken?

13. srpna 2013 v 17:49 | Bea
Doktorka Sullivanová najde Spencer v Radley a Spencer jí vysvětlí, že si chce dát malou pauzu od toho, být Spencer Hastings. Později Spencer potká Eddieho Lamba - zdravotního barta, za kterého se vydával Toby, aby se dostal dovnitř a ven z Radley. Mona navštíví Radley a řekne Spencer, že Alison nebyla nikdy těhotná; má totiž její deníky. Aria řekne Byronovi o Malcolmovi a poprosí ho, zda by nemohl pomoci najít Ezrovi práci ve škole. Byron a Ella diskutují o tom, že mu nepomohou jen najít práci, aby se mohl finančně o Malcolma postarat, ale také to nejspíš povede k tomu, že se Aria a Ezra rozejdou. Když Ezra požádá o práci suplenta, jeho vztah s Ariou je najednou plný otázek. Mezitím Shana seznámí Emily s olympijskou vítězkou Missy Franklin.

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x21 ~ Out of Sight, Out of Mind

13. srpna 2013 v 17:48 | Bea
Spencer konečně dívkám řekne, že Toby spolupracuje s Monou. Emily (která nevěří tomu, že by jim to Toby udělal) se rozhodne ho najít a položit mu několik otázek. Metzitím nechá -A Spencer zprávu, že někdo, kdo jí je velmi blízký, zaplatí za odhalení pravdy. Aria se setká s Ezrovým synem Malcolmem a když ho má na starosti, tak spadne a zraní se. Hanna přesvědčí Ashley, aby nevolala na policii kvůli oznámení, že srazila Wildena a pak ujela. Ale později objeví Hanna v garáží policejní auto i s videem, na které je vidět, co Ashley provedla. Hanna poprosí Ariu, aby jí pomohla shodit auto do rybníka, aby se zbavili důkazů. Mezitím Spencer pronásleduje Monu v lese… a složí se, když najde mrtvého Tobyho!

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x20 ~ Hot Water

13. srpna 2013 v 17:47 | Bea
Hanna vidí Wildena, jak se hádá s CeCe, a pak jí strčí do scého policejního auta. Ashley jke této roztržce svědkem také, takže jí pak Hanna řekla o Wildenovi a Alison. Wilden pak udeří na Ashley s tím, že o něm holky šíří zvěsti. Poté jí v autě pronásleduje. Když začne vyhrožovat Hanně, Ashley ho autem srazí a bojí se, že ho zabila. Ale když se na místo činu vrátí i Hannou, Wildenovo tělo nikde není. Mezitím jde Emily za CeCe a zjistí, že opouští město. Také odhalí, že fotku CeCe, Ali a Wildena pořídila Melissa Hastings. Emily, Hanna a Paige se setkají se Shanou v obchodě, aby zjistily, kdo si půjčil kostým Srdcové královny o Halloween. Pak Emily řekne Paige, že Mona nejspíš není sama a přijímá rozkazy od někoho jiného a Paige se přizná, že v létě se Shanou randila. Ezra se vrací do Rosewoodu a řekne Arie, že jeho matka Maggie platila, aby mu o Malcomovi neříkala. Ujistí Ariu, že jí stále chce ve svém životě, pokud o to stojí. Aria mlčí o tom, co se stalo mezi ní a Wesem. Spencer si od dívek oddržuje odstup, i když jí Aria prosí, že by teď potřebovala tým "Sparia". Stráví večer s Wrenem a dokonce se s ním i políbí. Poté někdo v černé mikině s kapucí zamkne Spencer ve sprše (páře), ale Aria jí na poslední chvíli zachrání. Spencer Ariu poprosí, aby zavolala všem dívkám. Musí jim totiž něco říct…

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x19 ~ What Becomes of the Broken-Hearted?

13. srpna 2013 v 17:47 | Bea
Děvčata se stále bojí o Spencer, ale ta si pravdu o Tobym nechává pro sebe, jelikož jí -A vyhrožuje, že pokud ho prozradí, ublíží jedné z jejích kamarádek. Mezitím je Spencer vyhozena z desetibojařského týmu, takže bere situaci do vlastních rukou. Vyzývá Andrewa, aby si s ní zahrál strip maličkosti a získal zpět její místo v týmu, ale nefunguje to tak, jak si představovala. Když se Wren ukáže v jejím domě a řekne jí, že po něm Mona chtěla aby jí sledoval, pomocí lsti ho vezme na výlet. Když dojedou na místo, kde se koná desetiboj, Wren je svědkem toho, že Spencer psychicky na Monu útočí. Aria kryje Wese, když jeho matka volá, zda se náhodou neschovává v Ezrově bytě. Poté společně pracují na photo shootu pro CeCe a později si dají krátký polibek. Hanna přesvědčí Jamieho, aby se sešel s ní a Calebem a pověděl mu, že je jeho otec. I když se Hanna bojí, že to nevyjde, Jamie nakonec dorazí a všechno jde dobře. Dokonce Hanna pomůže sehnat Jamiemu práci v kostele… ale poté ho podezřívá z krádeže. Mezitím najde Emily s Jasonem fotografii CeCe, Ali a Wildena poté, co jí oznámil, že viděl CeCe s Melissou tu noc, kdy Ali zmizela. Jason je pak účastníkem nehody ve výtahu. Je zraněný, a tak ho Emily vezme do nemocnice. Když ale všechny lhářky přijedou, zjišťují, že Jason zmizel.

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x18 ~ Dead to Me

13. srpna 2013 v 17:46 | Bea
Emily zjistí, že obrázek seržanta Wildena na kterém je v Cape May, zmizí z policejní stanice. Aria je překvapená, když Ezrův bratr Wes přijede do Ezrova bytu a chce v něm pobývat po dobu Ezrovy nepřítomnosti. Hanna přesvědčí Caleba, aby jel navštívit dům jeho tety před tím, než ho strhnou k zemi a narazí tam na Calebova strýce Jamieho. Emily dostane pohled, který v ní vyvolá vzpomínky na minulost. Opět navštíví doktorku Sullivanovou a podstoupí hypnoterapii, díky které se jí vybaví zvláštní vzpomínka, ve které zabíjí Alison lopatou. Později si ale uvědomí, že se mýlila. Ve skutečnosti si vzpomněla na tu noc, kdy byl Aliinin hrob vykopán. Také si Emily vzpomene na záhadnou postavu v červeném kabátě, která všemu velí. Jason pozve lhářky na royloučení s Ali, jelikož je znovu pohřbená v mauzoleu. Když tam pak rozrušená Spencer přijde, oznámí Jasonovi, že Ali byla v době smrti těhotná.

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x17 ~ Out of the Frying Pan into the Inferno

13. srpna 2013 v 17:43 | Bea
Každý má tajemství - Aria, Hanna, Emily, a Spencer jich má více než dost, a proto je jejich veškerá tajemství mohou jednoduše zahltit. Aria ví, že by měla Ezrovi říct o jeho synovi, ale není připravená čelit následkům, které z toho budou vyplívat pro jejich vztah. Na druhé straně je Hanna, která s jistotou ví, že má před ní Caleb nějaké tajemství. Je rozhodnuta přijít na to, co to je. Spencer je tolik zahlcena tajemstvími a potřebami, že už nechce nadále hrát nějaké hry. Udělají jejich tajemství z dívek zoufalé osoby, které neuváženým činem udělají věci ještě horšími? Mezitím se Emily dozvídá, co nejspíše Ali tajila to léto před její vraždou.

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x16 ~ Misery loves company

13. srpna 2013 v 17:42 | Bea
Ariu zklátí chřipka, tak musí Hanna s Emily zjistit sami více informací o novém vodítku. Překvapivě se nabídne Meredith, že se bude o Ariu starat, zatímco je její táta pryč. Ale přestože to vypadá, že má Meredith opravdu snahu pomoct Arie v nemoci, Hanna a Emily se budou muset pokusit o záchranu jejich kamarádky. Opravdu se Meredith snaži skamarádit se s Ariou a stát se jejím favoritem nebo mají děvčata důvod se obávat? Mezitím, Spencer se snaží udělat přestávku z jejího detektivování a připravuje se na její výročí s Tobym.

Pretty Little Liars: Synopsis - 3x15 ~ Mona-Mania

13. srpna 2013 v 17:41 | Bea
Po šokujících událostech školního maratonu; Aria, Spencer a Emily si jsou jisté, že Mona přijde znovu se svými starými triky. Hanna, která se stále drží naděje, si teď není už také natolik jistá. Mona se viditelně pohybuje všude, kde se něco děje, proto je celkem zřejmé, že má něco za lubem. Ale bez žádných důkazů nemohou jít proti zlu, které jim znovu kříží cestu. Jak se tedy naše malé lhářky poperou s tím, čemu mají věřit? Mezitím se Aria strachuje o svého otce, když jí něco záhadně zmizí z jejího pokoje.
 
 

Reklama